Historia Booksy

UPC Polska wchodzi na Booksy. Klienci mogą jeszcze szybciej i łatwiej rezerwować wizyty w salonach i w domu

Klienci UPC mogą teraz za pośrednictwem Booksy umówić spotkanie w wybranym terminie w 42 salonach sprzedaży UPC w całej Polsce. Dodatkowo, na początek w Warszawie, poprzez aplikację Booksy będzie można również umówić spotkanie z mobilnym doradcą UPC w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Zarówno pandemia, jak i zmiana codziennych nawyków sprawiły, że ważne sprawy klienci chcą załatwiać szybko i wygodnie. Dla ich bezpieczeństwa i komfortu firma Booksy rozpoczęła kolejną niezwykłą współpracę. Dzięki niej już teraz użytkownicy mogą umówić przez Booksy spotkanie we wszystkich salonach UPC w kraju. Wśród dostępnych usług znajdują się m.in. elewizja i internet, usługi mobilne, czy przedłużenie obecnej umowy. Wszystkie te sprawy klienci załatwią teraz rezerwując wizytę w salonie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

UPC to kolejna marka, która obok tysięcy biznesów z branży beauty, branży finansowej, e-commerce czy motoryzacyjnej, udostępnia swoim klientom możliwość umówienia spotkania z doradcą za pomocą naszej aplikacji. Co więcej, na początek w Warszawie, użytkownicy mogą również umówić przez Booksy spotkanie z mobilnym doradcą UPC – w dogodnym dla siebie miejscu i czasie!

Aby zarezerwować wizytę w najbliższym salonie UPC przez Booksy, wystarczy wejść na upc.booksy.com, a następnie wybrać dogodny termin oraz temat spotkania.