Booksy i Znajdź Gabinet łączą siły.

Booksy i Znajdź Gabinet łączą siły, aby dostarczyć fizjoterapeutom kompleksowe narzędzie do zarządzania rezerwacjami i dokumentacją medyczną.

Z radością ogłaszamy, że Booksy i Znajdź Gabinet (dawniej Fizjorejestracja) łączą siły, aby stworzyć nowy, unikalny w skali rynku produkt dedykowany fizjoterapeutom. To strategiczne partnerstwo ma na celu dostarczenie jak największej wartości klientom oraz podniesienie standardów zarządzania rezerwacjami i dokumentacją medyczną w dziedzinie fizjoterapii.

W ramach współpracy, fizjoterapeuci korzystający już z Booksy Biz zyskają dostęp do kompleksowego narzędzia do prowadzenia dokumentacji medycznej. Natomiast klienci Fizjorejestracji będą mogli cieszyć się wygodą rezerwacji online oraz aplikacji, z której korzysta już ponad 7 milionów użytkowników w Polsce.

Booksy i Znajdż Gabinet łączą siły.
Od lewej: Paula Korzępa Cofounder Znajdź Gabinet
Sławek Mokrzycki Cofounder Znajdź Gabinet
Stefan Batory Cofounder & CEO at Booksy

Obecnie trwają intensywne prace nad nowym oprogramowaniem, które połączy najlepsze funkcje obu platform. Chociaż na razie nic się nie zmienia dla obecnych klientów obu firm, wkrótce poinformujemy ich o szczegółach tego projektu.

„Fizjoterapeuci to od dawna ważny segment klientów Booksy. Dzięki tej współpracy możemy dostarczyć im narzędzia, które jeszcze bardziej ułatwią ich pracę i zarządzanie gabinetem. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi, aby wprowadzać nowe standardy w zarządzaniu dokumentacją medyczną i rezerwacjami online”. – mówi Przemek Barszcz, Country Manager Booksy Polska.

„Nad powstawaniem wspólnego produktu czuwa zespół złożonych z osób z ogromnym doświadczeniem biznesowym, jak również dyplomowanych fizjoterapeutów. Jesteśmy przekonani, że nasze połączone siły przyniosą wyjątkowe korzyści naszym klientom” – dodają założyciele Znajdź Gabinet, Sławek Mokrzycki i Paula Korzępa.