Booksy - aplikacja dla biznesu

Booksy – aplikacja dla biznesu

Wiemy, że dobre zarządzanie to takie, które jest dostosowane do aktualnej sytuacji biznesu i które daje wybór w każdym momencie. Dlatego oferujemy swoim klientom dwa rozwiązania – wariant Booksy Biz Lite i wariant Booksy Biz Pro. Pierwszy stworzony z myślą o mniejszych firmach, którym w codziennej pracy wystarczą podstawowe funkcje. Drugi skierowany jest do większych biznesów, które potrzebują dostępu do zaawansowanych narzędzi.

Wariant Booksy Biz Lite

Booksy Biz Lite skupia się na prostych i szybkich rozwiązaniach, które doskonale sprawdzają się w mniejszych, często jednoosobowych firmach. Praca w pojedynkę w salonie beauty niejednokrotnie wiąże się z wyborem: zająć się tak zwaną papierkową robotą czy poświęcić więcej czasu klientom. Booksy Biz Lite pozwala na wszystkie możliwości, bez których nowoczesny biznes nie może się obejść. Proste dodawanie wizyt do kalendarza i rezerwacje online dla klientów – przez Booksy, ale również Facebook, Instagram i Google. Ochrona przed nieobecnościami na wizytach – przedpłaty i kaucje. Sprawdzone narzędzia marketingowe. Uproszczona sprzedaż i wygodne płatności mobilne, by klienci mogli płacić z poziomu swojej aplikacji.

Booksy Biz Lite to aplikacja dostępna na smartfonie, posiadająca najpotrzebniejsze funkcje do sprawnego zarządzania małym biznesem.

Wariant Booksy Biz Pro

Booksy Biz Pro dostosowany jest do potrzeb większych firm. Pomaga kierować pracą zespołu. Dostarcza szereg dodatkowych funkcji, które pozwalają kompleksowo zarządzać biznesem.
Booksy Biz Pro daje możliwość wariantu Lite w aplikacji mobilnej, ale dodatkowo pozwala na znacznie więcej – na komputerze lub tablecie. Na smarfonie dostępne są najpotrzebniejsze, najczęściej używane funkcje. Z kolei z bardziej zaawansowanych narzędzi można korzystać z poziomu komputera lub tabletu, który łączy w sobie mobilność i pełną funkcjonalność systemu na komputer.

Jakie funkcje znajdują się między innymi w wersji Pro? Ustalenie grafików pracy, analizowanie efektywności pracowników i motywowanie za pomocą prowizji czy napiwków. Dziesiątki szczegółowych raportów pozwalających dostrzec trendy i przygotować efektywną strategię. Możliwość zaproponowania klientom nie tylko usług i produktów, ale również zakupu kart podarunkowych, karnetów czy pakietów. Booksy Biz Pro umożliwia również pełną obsługę sprzedaży i rejestrów kasowych.

To nasi klienci decydują, które rozwiązanie jest lepsze dla ich biznesu – Booksy Biz Lite czy Booksy Biz Pro.